Ubytování na farmě

Na farmě je možné se ubytovat v podkrovních pokojíčcích nad bývalým hospodářským stavením, kde je v současné době umístěna mlékárna a nahrávací studio.

 

 

Celková kapacita objektu je 12 osob a ubytování je možné ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V jednom čtyřlůžkovém pokoji je dětská postýlka. Pro všechny pokoje je na patře společná kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem a varnou konvicí.

 

Cena za ubytování je 400,- Kč / osobu a noc. Děti do 2 let zdarma a do 12 let za 200,- Kč / noc.

 

Po dohodě vám zajistíme snídani. jedná o tzv. farmářskou snídani z vlastních produktů.
Čerstvé mléko, sýry, jogurty. Cena snídaně je 70,- Kč.

 

 

 

 

Společná kuchyňka.

 

 

Modrý pokoj - čtyřlůžkový pokoj s jídelním stolem a koupelnou s rohovou vanou.

 

 

 

Červený pokoj - čtyřlůžkový pokoj s velkým stolem a dětskou postýlkou. Koupelna s vanou.

 

 

Žlutý pokoj - dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchovým koutem.

 

 

Zelený pokoj - dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchovým koutem.

 

 

 

Snídaně se podává v prostoru obchůdku v hlavní budově farmy.


 

Pro dlouhé chvíle je k dispozici i obrazovka vhodná k přehrávání DVD filmů, dále hrací koutek se základním vybavením - kostky, auta, knížky a pro větší děti i dospělé společenské hry a karty.

Na dvoře je pro děti pískoviště, skluzavka a k zapůjčení jsou i další hrací potřeby. A protože jsme na farmě, nejvíce času tráví děti s našimi zvířecími přáteli. Kočky a koťátka, stejně jako králíčka si mohou děti pochovat. Jen je třeba upozornit, že nejsme zoologická zahrada a i naše zvířata mají svůj životní rytmus a nejsou zvyklá na přílišnou pozornost.

Proto předem upozorňujeme, že krávy, ovce, koně i osla je sice možné vidět či pohladit, ale rozhodně jen s doprovodem sedláka a může se stát, že v době vaší návštěvy budou na pastvině a tudíž za nimi budete muset dojít. 

Jak vidíte, naše farma je vhodným zázemím právě pro rodiny s dětmi, kterým zde nabízíme nevšední zážitky. Na své si přijdou i obdivovatelé přírodních krás a klidu, pokud se sem naopak nepřijeli bavit na některou z našich větších akcí. Na cyklotrasy se opakovaně vracejí a chválí si cyklisté, kteří preferují biofarmu jako strategicky výhodné místo ke svým výletům.

 

Pro návštěvníky je také nově k dispozici samostatně stojící, plně vybavený domeček. Kapacita tohoto zařízení je 4 - 6 osob a více informací se dozvíte v článku "Ubytování v domečku".