Prodej ze dvora Tisk Email

 

... od velikonoc do sv. Václava je každou sobotu po celý den otevřená farma jak pro návštěvníky, tak pro zájemce o bio potraviny a domácí produkty...


  
 

  

 

V naší faremní prodejně je možné si koupit výrobky z naší Nežichovské mlékárny, přebytky z farmy i ochutnat jehněčí a hovězí speciality, připravené výhradně z našich produktů.

Tyto ochutnávky se dělají pouze při větších akcích!!!

Prosíme všechny, aby opravdu jezdili na nákup v sobotu, kdy máme připraven co největší sortiment zboží a pokud to není možné a chtějí nás navštívit jindy, aby svou návštěvu předem telefonicky domluvili.

Během roku jsou na našich stránkách www.biofarmabelina.cz uvedeny termíny větších akcí, na kterých je možné ochutnat, dohodnout, koupit nebo jenom okouknout co je na farmě k mání.
Neprodávají se pouze výrobky s certifikátem bio, ale také mnoho potravin, jež pocházejí z domácích zdrojů a jsou vypěstované bez použití chemických přípravků.

 

   

 

Z vlastní produkce nabízíme především kravské mléčné výrobky - sýry, mléko, tvaroh, různé pomazánky, dále vyrábíme bylinné sirupy - mátový, mateřídouškový, meduňkový, bezový a lipový. Jehněčí maso je pouze po předchozí domluvě a to v období srpen - říjen. Vzhledem k tomu, že jsme členy Biodružstva, tak u nás dostanete například také vejce, byliny, brambory, med, mléčné výrobky a kůzlečí maso od ostatních farmářů. Nedaleko farmy se také nachází klášter v Novém Dvoře, kde je mnichy vyráběna hořčice v biokvalitě a v několika variantách, ta je u nás k dostání také.

Pro návštěvníky je možné po dohodě připravit zabíjačkové hody - klasické vepřové, ovšem také jehněčí a hovězí.
Naší specialitou je příprava jehněčího a telecího masa v klasické peci, kde se topí dřevem. Je však potřeba více času na přípravu, proto jsou  pouze na objednávku.