Od loňského roku vám nabízíme novou možnost ubytování ve zrekonstruovaném domečku v těsném sousedství farmy.

Domeček je vhodný pro 4-6 osob s veškerým komfortem.  V přízemí se nachází společenská místnost (s rozkládací pohovkou a rozkládacím křeslem) a kompletně vybavená kuchyně - sporák, varná konvice, myčka nádobí, lednice, nádobí atd. Samozřejmostí je i koupelna se sprchovým koutem a pračkou. V případě chladných dnů jsou k dispozici krbová kamna. V podkroví jsou umístěny dvě ložnice (2 a 3 lůžka). Na venkovní terase je umístěno malé posezení s ohništěm.

Tento objekt si můžete pronajmout ve dvou variantách. Buď týdenní pobyt od soboty do soboty (7 nocí)  nebo na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle (3 noci).  Cena je bez rozlišení obsazených míst a činí 10.000,- Kč za týdenní pobyt a 4.500,- Kč za prodloužený víkend.

 V případě, že budete chtít využít nabídku faremních snídaní, tak je možné si je objednat a na snídani docházet přímo do objektu farmy (cca 30 metrů). 


 

Chutné balíčky pro mlsné jazýčky

Pro zpříjemnění pobytu vám nabízíme "zaplnění" ledničky v den příjezdu. Vybrat si můžete z následujících variant. Všem se moc omlouváme, ale zeleninu a pečivo opravdu nedodáváme. Balíčky je nutné si objednat předem, nejlépe při objednávce ubytování.

 

1. Z mlékárny (vhodné pro vegetariány)

Balíček v hodnotě 200,- Kč obsahuje: 2 l čerstvého kravského mléka, 2 ovocné jogurty, 1 sladký tvarohový dezert, 1 tvarohovou pomazánku, 1 čerstvý kravský sýr a 10 vajec

 

 

2. Z mlékárny a sadu (vhodné pro vegetariány)

Balíček v hodnotě 600,- Kč obsahuje: 2 l čerstvého kravského mléka, 2 ovocné jogurty, 1 sladký tvarohový dezert, 1 žervé, 1 čerstvý kravský sýr, 1 uzený kravský sýr, 10 vajec, 2 kg brambor, 1 med, 5 l stvolenského moštu

 

3. Z mlékárny a pastviny

Balíček v hodnotě 700,- Kč obsahuje: 2 l čerstvého kravského mléka, 2 ovocné jogurty, 1 sladký tvarohový dezert, 1 žervé, 1 čerstvý kravský sýr, 1 uzený kravský sýr, 10 vajec, 2 kg brambor, hovězí přední na polévku (cca 0,5 kg), domácí kuře (cca 2 kg).